Office 2019

Office 2019 dla firm to najbardziej znany pakiet narzędzi biurowych Microsoftu. W skład najnowszego Office’a 2019 wchodzą programy: Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Microsoft Office 2019 to przede wszystkim oprogramowanie z dożywotnią licencją, ale dostępne również w wersji abonamentowej.

 

 

Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

 

Wszystko, co jest potrzebne do efektywnej pracy. Pakiet Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm przeznaczony jest dla rodzin i małych firm, którym zależy na korzystaniu z klasycznych aplikacji pakietu Office oraz dostępie do poczty e-mail. Zawiera programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook na system Windows 10. Jednorazowy zakup instalowany na 1 komputerze PC lub Mac do użytku w domu lub w pracy.

 

 

Office Professional 2019

 

Wszystko, co jest potrzebne do efektywnej pracy. Pakiet Office Professional 2019 jest przeznaczony dla małych, rozwijających się firm, którym zależy na korzystaniu z klasycznych aplikacji pakietu Office oraz programów Outlook, OneDrive, Publisher i Access. Jednorazowy zakup do zainstalowania na 1 komputerze PC do użytku w pracy.